Αναβολή Τελετής Αναγόρευσης Επίτιμου Διδάκτορα του Τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του ΑΠΘ

Θεσσαλονίκη, 1/3/2023

Η Σχολή και τα Τμήματα Επιστημών Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης εκφράζουν τα ειλικρινή συλλυπητήρια στις οικογένειες των θυμάτων του τραγικού δυστυχήματος στα Τέμπη και τη βαθιά τους θλίψη για το γεγονός. Λόγω του εθνικού πένθους αποφασίστηκε η αναβολή της προγραμματισμένης για την Παρασκευή 3/3/23 Τελετή Αναγόρευσης Επίτιμου Διδάκτορα του Τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του ΑΠΘ του κ. Νικόλαου Γκάλη. Η νέα ημερομηνία πραγματοποίησης της Τελετής Αναγόρευσης θα ανακοινωθεί σε εύθετο χρόνο.

Εγγραφή στο συνέδριο

4ο Διεθνές Συνέδριο Αθλητικών Επιστημών | Διεπιστημονικές Προσεγγίσεις στη Φυσική Αγωγή και τον Αθλητισμό

Γραμματεία Συνεδρίου

T: 210 3250260